Moja historia

Jestem kobietą dla której rodzina, rozwój osobisty
oraz aktywność zawodowa są bardzo ważne i idą razem w parze. Staram się je łączyć wykorzystując do tego nowoczesny system zarabiania i rozwoju określany mianem Biznesu XXI wieku. Biznesu dla osób aktywnych, przedsiębiorczych, ambitnych, które chcą mieś wpływ na swój rozwój, finanse i swoje życie. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci, dlatego też potrzebowałam elastycznego zajęcia, które umożliwiłoby mi pracę
w domu i dyspozycyjność przy dzieciach.

aloela.pl  - o mnie

Wybrałam światowego lidera w branży, amerykańskiego potentata aloesowego, wytwórcę genialnych produktów na bazie czystego miąższu aloesu – Forever Living Products.

aloela.pl - o mnie

Z produktami i firmą Forever spotkałam się będąc
w 3 ciąży, gdy zapoznałam się z ich jakością, wszechstronnością i skutecznością, nie trzeba było mnie długo namawiać do ich codziennego
stosowania. Po trzech latach używania produktów zdecydowałam się i dojrzałam na użycie najlepszego produktu Forever jakim jest Plan Marketingowy. Potrzebowałam zajęcia dającego mi satysfakcję rozwoju osobistego ale i finansowego, przy jednoczesnym elastycznym czasie pracy. Nie znam drugiej takiej firmy, która by mi to wszystko dawała. Rozwijam się wraz z zespołem wspaniałych, wspierających się osób, budując sieć zarówno konsumentów jak i partnerów biznesowych, którzy podobnie jak ja chcą realizować swoje marzenia zarówno osobiste, jak i zawodowe.

Dlatego też zdecydowałam się pokazać te możliwości Tobie,
bo być może staną się odpowiedzią również i na Twoje życiowe potrzeby. Ty również, możesz dzięki temu napisać swoją własną historię i drogę do sukcesu.

Dołącz do naszego zespołu

Wypełnij formularz