Produkty Forever - aloela.pl

Produkty na bazie czystego miąższu aloesu

Aloes jako roślina o właściwościach prozdrowotnych znany jest ludzkości od setek lat. Ekstrakty aloesowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem farmakologów, medyków oraz kosmetologów. Badania wykazały, że aloes jest adaptogenem, a poszczególne składniki miąższu aloesowego są antyoksydantami, stymulantami aktywności układu immunologicznego, pozytywnie wpływającymi na stan naszych jelit. Obniżają poziom cukru i lipidów we krwi, działają przeciwzapalnie, a także wpływają pozytywnie na gojenie się ran czy oparzeń.

Zobacz
Katalog
Sprawdź
Cennik

Poznaj Forever Living Products

Forever Living Products jest uznaną firmą w branży Network Marketing o przeszło 40-letnim doświadczeniu, prowadzącą działalność w ponad 160 krajach. Forever posiada własne plantacje, które stanowią powyżej 80% upraw aloesu na świecie, oraz własne zakłady wytwórcze i kanały dystrybucji. Oferuje najwyższej jakości produkty na bazie stabilizowanego miąższu aloe vera.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego aloes Forever?
 • Potentat na rynku aloesowym. Ponad 80% plantacji aloesu należy właśnie do Forever
 • Pierwsza firma, która stworzyła patent na właściwą stabilizację miąższu aloesu
 • Aloes jest ręcznie zbierany i ręcznie filetowany, dzięki czemu miąższ z którego powstają produkty jest czysty od aloiny i emodyny – substancji podrażniających znajdujących się w skórce aloesu.
 • Certyfikat Międzynarodowej Rady ds. Aloesu (IASC) – potwierdzający ilość aloesu w aloesie
Czy produkty Forever są dobrej jakości?

Certyfikaty i gwarancja jakości to bardzo ważne aspekty działania Forever LP. Pewność wysokiej klasy i jakości produktów, daje fakt, że Forever jest właścicielem każdego ogniwa procesu produkcyjnego.
Od momentu zasadzenia, poprzez pielęgnację, aż do zbiorów, dba
o krzewy aloesu z taką samą starannością, z jaką podchodzi do każdego z finalnych produktów.  Aby mieć pewność jakości naszego aloesu, liście są przetwarzane i pakowane do wysyłki do zakładów
wytwórczych w ciągu kilku godzin od zbioru. Dzięki temu Forever dba, by klienci otrzymali najczystszy i najświeższy miąższ aloe vera, o nietkniętych pierwotnych właściwościach. Po procesie stabilizacji miąższ poddawany jest dokładnym badaniom i analizom laboratoryjnym, które sprawdzają jego czystość i skład. Uzyskane certyfikaty i gwarancja Forever to potwierdzenie najwyższej jakości produktów aloesowych oraz ich czystości.

Czy mogę pracować na etacie i zarabiać z Forever?

Oczywiście. Nawiązując współpracę z Forever LP, nie stajesz się pracownikiem w rozumieniu "pracy etatowej", zostaje się partnerem biznesowym świadczącym usługi marketingowe, za które wypłacane są premie. Współpraca z Forever daje możliwości stworzenia sobie „drugiej nogi” finansowej lub dochodu pasywnego, niekolidując z dotychczasowym wykonywanym  zajęciem. Sam sobie ustalasz jak
i kiedy pracujesz, ile czasu i zaangażowania w tą pracę wkładasz.

Jakich zarobków mogę oczekiwać? I skąd one się biorą?

W Network Marketingu otrzymujesz wynagrodzenie za swoje efekty
i skuteczność, więc to Ty masz największy wpływ na wysokość Twoich premii. Najważniejsze jest to, że już w momencie rozpoczęcia i nauki możesz zacząć zarabiać. A sukcesywnie osiągając coraz większe efekty dochodzić do coraz większych kwot, które nie są ograniczone żadnym limitem finansowym. Przykładowo dojście do poziomu Menagera Forever, którego przy systematycznej i wytrwałej pracy jest się w stanie osiągnąć nawet w 4 miesiące, przy stworzonym stabilnym zespole daje zarobki w wysokości 5 000 - 7 000 zł miesięcznie. Stanowisko to otwiera drogę do programów motywacyjnych, dalszych nielimitowanych premii oraz dochodu pasywnego.
A skąd te pieniądze? A no stąd, że produktów Forever nie kupisz w drogerii, nie znajdziesz w żadnej reklamie, czy na plakatach. Marketing Wielopoziomowy pomija wielu pośredników i reklamy, a oparty jest na sieci partnerów biznesowych, którzy pokazują jak klient może sobie sam kupić produkt bezpośrednio od producenta. Dzięki temu My – partnerzy biznesowi jesteśmy tak wynagradzani za naszą pracę.

Jakie są możliwości współpracy z Forever?
 • Klient detaliczny – dobra opcja na przetestowanie 1-2 produktów
 • Klient który założył bezpłatnie konto i uzyskał przy tym 5% zniżkę na zakup produktów prosto od producenta
 • Klient który założył bezpłatne konto, zakupił Pakiet Startowy lub zrobił zakupy w dwóch przylegających do siebie miesiącach
  o wartości 2CC (punkty produktowe Forever) i uzyskał tym samym 30% zniżki na zakup produktów prosto od producenta
 • Taki klient, który uzyskał 30% zniżkę na zakup produktów od producenta ma również możliwość rozpoczęcia współpracy
  z Forever, rozwoju i tworzenia swojego zespołu partnerów biznesowych.
Czy czasem MLM to nie piramida finansowa?

Piramida finansowa jest to struktura finansowa, wzorowana na marketingu wielopoziomowym i często z nim mylona. Działalność ta jest również określana jako sprzedaż lawinowa. Zyski węzła piramidy finansowej nie pochodzą ze sprzedaży towarów lub usług. Pochodzą one w całości z wpłat wpisowego wnoszonego przez nowych członków struktury, pozyskanych przez węzeł i węzły potomne. Na piramidzie finansowej zyskują tylko osoby, które znajdują się u jej szczytu i wystarczająco wcześnie do niej dołączyły.
Natomiast działalność w zakresie MLM to przede wszystkim przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy do odbiorcy. Określenie wielopoziomowy odnosi się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają, że dostarczany jest dany produkt lub usługa. Działalność w tej formie polega więc na budowaniu organizacji partnerów. I najważniejsze! W MLM nie ważne kiedy zaczynasz, bo nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zarabiał więcej, niż osoba, która Cię do współpracy zaprosiła i jest w niej nawet 20 lat. Dzięki swoim działaniom możesz zajść dalej niż ona!

Wciąż masz wątpliwości?

Napisz do mnie

Dołącz do naszego zespołu

Każda z nas jest inna, każda ma inne wykształcenie i czym innym zajmowała się w życiu. Połączyła nas chęć realizacji swoich marzeń i celów, co umożliwia nam Forever.

Wypełnij formularz
Kornelia Pisarek-Błaczkowska

Przeszłam drogę od sceptyka do entuzjastki branży network marketingu. Firmę Forever poznałam w momencie kiedy szukałam produktów wspierających odporność dla mojego dziecka. Kiedy okazało się, że poza dostępem do fantastycznych produktów firma daje możliwość zarabiania i budowania swojego domowego biznesu stwierdziłam: chcę się tego nauczyć! Zaczęłam pracować przy dwójce małych dzieci, a dzięki wynagrodzeniu z Forever zrezygnowałam z pracy etatowej. Dzisiaj zarobki z Forever pozwalają mi i mojej rodzinie na spełnianie marzeń i wspieranie innych osób. Poza pieniędzmi zyskałam samorozwój, przyjaźnie i wiarę w swoje możliwości.

Monika Murias

W Forever zainteresował mnie na początku produkt i przyszedł z pomocą na problemy zdrowotne. Jednak zostałam dla planu marketingowego, sprawiedliwego wynagrodzenia, relacji z ludźmi,  wsparcia w swojej drodze do sukcesu. I tym sposobem jako mama trójki dzieci jestem Managerem Forever. I to ja kreuje swoje życie  i dostosowuję pracę do Rodziny, nie na odwrót

Joanna Potoniec

Nauczyciel przedszkolny i terapeuta od 6 lat, prywatnie mama Wiktora. Rok temu poznałam opcję biznesowa forever od razu poczułam, że to jest to, mogę pomagać dzieciom i ich rodzicom, a przy okazji dorobić do pensji nauczyciela. W Forever poznałam inny model pracy wsparcie i pomoc całego zespołu. Energię i prawdziwe relacje. Można inaczej, można lepiej, warto.

Napisz do mnie
o więcej informacji

Najtrudniejszy pierwszy krok. Jeśli czujesz, że ten biznes może być szansą dla Ciebie, ale masz jeszcze obawy lub pytania, śmiało napisz lub zadzwoń do mnie :)

531 711 180

ela@aloela.pl

elzbieta.rachtan

Kontakt Elżbieta Rachtan - aloela.pl